OB17637

Skladem

Nový produkt

10m / 8mm USB endoskop pro PC a Android USB / microUSB

Před

888 Kč S DPH

Mini digitální USB 2.0 Endoskop s 6 nastavitelnými LED diodami pro PC a telefony s OS Android s funkcí OTG
Vhodné pro sledování míst, které nejsou snadno přístupné například odtoky vody, rýny apod.
Jednoduše můžete nahrávat video nebo zachycovat obrázky případně sledovat obraz živě na PC / notebooku nebo na telefonu s OS Android s funkcí OTG.
Součástí balení i 90 ° zrcátko pro sledování na straně kamery a kovový háček připojitelný na kameru pomocí kterého můžete posouvat / táhnout nalezené předměty
Zobrazovací úhel: 70 stupňů
Délka kabelu: 10m
Typ kabelu: měkký
Průměr kamery: 8mm
Rozlišení: (1280 * 720)
30 fps
Ohnisková vzdálenost: 6cm - nekonečno
Voděodolné (IP67)
Odolné proti povětrnostním vlivům
Provozní teplota: -20 ° C - + 70 ° C
6x LED
Pro použití s u200bu200btelefonem s OS Android musí tento telefon podporovat funkci OTG. Kamera má USB 2.0 a Micro USB konektor

Endoskopická kamera je ideálním zařízením nejen do každé domácnosti , ale také je určen pro zoologii – k vizuální kontrole nor a úkrytů živočichů, kontrola budov - místa, kde přebývají netopýři, při kontrole před kácením stromů, archeologii – k průzkumu vykopávek, hrobek, sarkofágů , lékařství – slouží k řadě vyšetření u kterých by dříve byl nutný chirurgický zákrok, pro veterinární účely, kde taktéž slouží k řadě vyšetření bez nutnosti operačního zákroku, což veterinární lékaři u zvířecích pacientů velmi ocení, pro autoservisy – při diagnostice vozidla, oprav motorů, technických kontrol bez nutnosti demontáže, dále nalezne uplatnění v letectví, celní správě, vojenské sféře, u PČR, v klempířství , pro kanalizace , energetické závody, pro vytvoření prezentací, seminárních prací a jiné.

 Díky své flexibilitě, ohebnosti a možnosti zvolit si správnou délku, je ideálním prostředkem k prozkoumání těžko dostupných míst. Kamera disponuje přidaným LED osvětlením a je tak připravená jak na horší viditelnost tak na noční režim.

 Součástí obsahu je 90 zrcátko pro co nejlepší zobrazení a kovový háček, který lze umístit přímo na kameru a s jehož pomocí můžete vytahovat a posouvat předměty.

 Je voděodolná tudíž jí lze použít jak ve vlhkém tak mokrém prostředí. Je kompatibilní se všemi operačními systémy a k jejímu zprovoznění Vám postačí pouze stáhnout a nainstalovat program v uvedeném odkazu. Vzhledem ke své poddajnosti a uzpůsobení odhalíte jakýkoliv problém v těžko přístupných místech bez nutnosti rozmontovat dané zařízení, jednoduše si přenesete obraz, či nahrajete video kam potřebujete.

Endoskopická kamera je nejen velmi užitečným pomocníkem s širokým záběrem využitelnosti, ale také velmi originální dárek pro kutili, studenty a technické nadšence.

Váha204 g
Rozměry13cm x 13cm x 4,8cm

30 Další produkty ve stejné kategorii

Menu

Slevy

Novinky

Nejprodávanější produkty

Štítky

Prohlédnuté produkty