OB18118

Skladem

Nový produkt

Tessa TSA8033 Sloupový ventilátor s DO a LED panelem, 80 cm

Před

1 427 Kč S DPH

Potřebujete v horkých dnech závan chladného vzduchu? Ideálním řešením bude sloupový ventilátor Tees. Na rozdíl od tradičních ventilátorů nemá TSA8033 vrtule, což umožňuje štíhlý a stylový design, nezabírá mnoho místa a dokonale zapadá do moderních interiérů.

Ventilátor Tees s 50 W motorem a automatickou 90 ° rotací je vybaven několika provozními režimy. Kromě normálního můžete zvolit přirozený režim, který simuluje proudění vzduchu v přírodních podmínkách. Lidé, kteří by rádi používali ventilátor i během horkých nocí, ale obávají se nachlazení, mohou využít noční režim, během kterého se rychlost ventilátoru postupně zvyšuje a snižuje. Důležitým doplňkem je také funkce Časovač, díky níž se zařízení po nastaveném čase automaticky vypne. Každý režim má třístupňovou regulaci rychlosti proudění vzduchu, takže se vám v místnosti určitě podaří získat ideální podmínky.

Moderní design ventilátoru Tees je navíc zdůrazněn zobrazením teploty umístěným na krytu a dotykovým LED panelem, který umožňuje zvolit preferované nastavení proudění vzduchu. Pro ještě větší pohodlí obsahuje souprava dálkové ovládání, které vám umožní spravovat funkce ventilátoru, aniž byste museli vstávat z pohovky.

3 rychlostní režimy
3 pracovní režimy: normální, přírodní, noční
Funkce časovače: 0,5 - 7,5 hodiny
Automatická rotace: 90 °
tichý chod
zobrazení teploty
LED dotykový panel

technické údaje

Příkon: 50 W
Délka kabelu: 1,5 m
Napájení: 220 - 240 V; 50/60 Hz
Hmotnost: 2,5 kg
Rozměry: 80 x 12 x 13 cm
Součástí balení: dálkové ovládání
Váha2750 g
Rozměry82,5cm x 17cm x 14,5cm

10 Další produkty ve stejné kategorii

Menu

Slevy

Novinky

Nejprodávanější produkty

Štítky

Prohlédnuté produkty