OB18214

Skladem

Nový produkt

FI2019LB-B Multifunkční osobní váha do 180kg / 50g bílá

Před

1 204 Kč S DPHNejnižší cena za posledních 30 dní byla

Historie ceny

FI2019LB-B Multifunkční osobní váha do 180kg / 50g bílá

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Multifunkční osobní váha Welland FI2019LB-B bílá je špičkovým přístrojem pro moderní domácnost, který poskytuje nejen přesné měření tělesné hmotnosti do 180 kg s minimální váhou 5 kg a přesností 100 g, ale také nabízí širokou škálu zdravotních metrik. Tato váha je vyrobena z odolného tvrdého skla a obsahuje pokročilé Bio Impedanční senzory , které umožňují zobrazit důležité informace o vašem zdraví:  • Tepovou frekvenci (BPM) a Srdeční index, což poskytuje hodnotné údaje o srdeční činnosti.

  • BMI (Index tělesné hmotnosti), což je klíčový ukazatel pro hodnocení tělesné kondice.

  • Podíl tuku v těle v procentech, který odlišuje tukovou tkáň od svalové hmoty.

  • Svalovou frekvenci, určující poměr svalové hmoty v těle.

  • Tělesnou hmotnost bez tuku, která umožňuje lepší pochopení složení těla.

  • Podkožní a viscerální tuk, dvě důležité metriky pro monitorování tukových rezerv v těle.

  • Podíl vody v těle, kosterní svalstvo, svalovou a kostní hmotu, poskytující komplexní přehled o stavu vašich kostí a svalů.

  • Protein a BMR (Basal Metabolic Rate), které jsou důležité pro pochopení nutričních potřeb a energetického metabolismu.

  • Metabolický věk, poskytující srovnání s průměrnými hodnotami pro váš věk.Váha nabízí také pokročilé technologické funkce, jako například bezdrátový přenos dat do aplikace Fitdays pro Android a iOS, kompatibilitu s aplikacemi jako Apple Health, Google Fit, Fitbit App, Samsung Health a elegantní design se zaoblenými rohy a velkým barevným displejem. Je napájena 4 AAA bateriemi, které jsou součástí balení, a má moderní vzhled díky černé vážící ploše z tvrzeného skla o rozměrech cca 30 cm x 27 cm.

Tato multifunkční osobní váha je ideálním řešením pro každého, kdo chce udržovat zdravý životní styl a má zájem o detailní sledování svého fyzického stavu.

Váha1840 g
Rozměry33cm x 31cm x 4,5cm

27 Další produkty ve stejné kategorii

Menu

Slevy

Novinky

Nejprodávanější produkty

Štítky

Prohlédnuté produkty